Osnovni meni

Vreme

 

 

Radarska slika

 

 

Zadnje fotografije

Prihajoči dogodki

V koledarju ni nobenega prihajajočega dogodka.

Klepet

Zadnje sporočilo: pred 10 meseci, 2 tedni
 • pivec.joze: Kdaj se vidimo?
 • sabina: Hvala! Se vidimo!
 • _grega_: Zdravo! Načeloma začnemo prvi teden v novembru - poizkusno bomo pa vrjetno v sredo zagnali.
 • sabina: Zdravo! Zanima me kdaj se bo začela zimska rekreacija?
 • grega: 2. dan: Topdom Tour-a smo obiskali 9. sponzorjev in prevozili 90km
 • _grega_: 1. dan Topdom Tour-a smo prevozili 190 km in varno prispeli na cilj prve etape.
 • pivec.joze: Lenart,kontra smer???
 • pivec.joze: Prvič zunaj s kolesom,cca50 km..LP
 • pivec.joze: 14.3.2016=
 • grega: V zavihku Greš z menoj je objava Darjana za maraton, ki je naslednji vikend v Portorožu.
 • pivec.joze: Petek...
 • grega: Jutri v soboto 26.12. ob 11. startam iz Trnovske proti Banovcem si ogledat jaslice. Družbe bom zelo vesel.
 • grega: Vsem skupaj srečen in blagoslovljen BOŽIČ!
 • grega: Ker ni gužve se sedaj prijavljamo zadnji dan oz. uro
 • pivec.joze: Decembra nebo najbrž nič!LP in USPEŠNO 2016 VSEM-JOŽE P.

Klepetate lahko samo, če ste registrirani in prijavljeni.

Partnerji


Banem

eurobike-2016

 

toplevel-01

Blagoslov koles PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 4
SkromnoOdlično 

Belo nedeljo je v Trnovski vasi zaznamoval blagoslov koles, kolesarjev in kolesark. Naše društvo ga je letos prvič pripravilo v cerkvi Sv. Bolfenka. Kljub deževni noči in nizkim temperaturam je dogodek uspel, saj se je zbralo preko 100 udeležencev, ki so na plano pripeljali okoli 50 koles - otroških, trekking, gorskih in specialnih koles ter enega "starodobnika". Članom našega društva so se pridružili tudi člani nekaterih drugih kolesarskih društev in klubov ter domačini.

Najmlajša kolesarka je štela šele 2 leti. Domačini so dogodek sprejeli z navdušenjem in povedali, da prihodnje leto pripeljejo tudi svoja kolesa. Udeleženci so po blagoslovu skupaj obračali pedala po dveh vnaprej pripravljenih trasah. Obiskali so razstavo pirhov v protokolarni kleti v Sveti Trojici in uživali ob "smoothijih" START bara v Lenartu. Kolesarji so si lahko ogledali tudi Maistrov stolp, Viničarijo Kranvogl z bogato etnološko zbirko, okoliška jezera in ostale lepote, ki jih nudijo Slovenske gorice. Da je blagoslov uspel je poleg vremena in Kolesarskega društva Selce, sta poskrbela domači g. župnik, Franc Mlakar in provincialni minister slovenskih minoritov, Milan Kos. Za pozitiven sprejem se zahvaljujemo Občini Trnovska vas. Z velikonočnimi dobrotami pa nas je razveselilo društvo Kmečkih žena iz Trnovske vasi. Kolesarji smo med bolj ogroženimi udeleženci v prometu, a tudi za nas veljajo prometni predpisi. Zato naj na vsaki vaši poti velja - čelado na glavo, pamet v roke pa hitre noge.

 

Kolesarski pozdrav! 


Blagoslov-koles


TRASA JEZERI

je skoraj popolnoma ravninska in primerna za vsakogarRazdalja: 25,3 km
Skupni vzpon: 137 mTRASA GORICE

je razgibana ampak zato postreže s čudovitimi razgledi
Razdalja: 27,6 km
Skupni vzpon: 402 m
KRALJEVSKA TRASA


je primerna za dobro pripravljene rekreativce postreže pa z vsemi lepotami Slovenskih goric
Razdalja: 70,5 km
Skupni vzpon: 1200 m

 

Logo_Kolesarsko_drutvo_Selce

Glavni sponzor

Topdom

Ostali sponzorji

 

Trgovina Hauptman

Wienerberger

ENERSON

Tondach

YTONG

 

GERARD

 

Schiedel

 

ACO

 

Siva-Caplja

 

Andrej_Murko

Agroremont

weber

 

Donatorji

velux_logo

Goriske_opekarne

 


Triglav