Kolesarski izlet na Celjsko kočo PDF Natisni E-pošta
Prispeval Boštjan Celan
Ponedeljek, 02 Oktober 2017 08:07

V skladu s kolesarskim planom, smo se v nedeljo, 1.10.2017 člani društva KD Selce odpravili na kolesarski izlet na Celjsko kočo. Vabilo na izlet je bilo javno, zato so se nam pridružili tudi člani drugih društev in sicer člani ŠD Tinja - Koštruni ter ŠD Pulz.
Odlično sončno vreme je poskrbelo za čudovite razglede in vzdušje. Od prvotne začrtane poti smo se po dogovoru odpeljali nekoliko naokrog, z namenom spoznati še druge ceste ter naravo.
Glavni cilj izleta je bil premagati vzpon na Celjsko kočo, kar je seveda vsem uspelo. Izlet se je zaključil z druženjem ob pijači v Poljčanah, kjer smo analizirali vso prevoženo pot in ugotovili, da smo prevozili pribl. 130 kilometrov in pribl. 1600 višinskih metrov.
Zahvala in pohvala gre vsem udeležencem za odlično izpeljan kolesarski izlet, še posebej pa trem puncam, ki so se potrudile in vztrajale na celotni dolžini.
V pričakovanju še kakšnega  kolesarskega izleta, prejmite velik kolesarski pozdrav!