Osnovni meni

Vreme

 

 

Radarska slika

 

 

Zadnje fotografije

Prihajoči dogodki

V koledarju ni nobenega prihajajočega dogodka.

Klepet

Zadnje sporočilo: pred 1 Leto, 1 Mesec
 • pivec.joze: Kdaj se vidimo?
 • sabina: Hvala! Se vidimo!
 • _grega_: Zdravo! Načeloma začnemo prvi teden v novembru - poizkusno bomo pa vrjetno v sredo zagnali.
 • sabina: Zdravo! Zanima me kdaj se bo začela zimska rekreacija?
 • grega: 2. dan: Topdom Tour-a smo obiskali 9. sponzorjev in prevozili 90km
 • _grega_: 1. dan Topdom Tour-a smo prevozili 190 km in varno prispeli na cilj prve etape.
 • pivec.joze: Lenart,kontra smer???
 • pivec.joze: Prvič zunaj s kolesom,cca50 km..LP
 • pivec.joze: 14.3.2016=
 • grega: V zavihku Greš z menoj je objava Darjana za maraton, ki je naslednji vikend v Portorožu.
 • pivec.joze: Petek...
 • grega: Jutri v soboto 26.12. ob 11. startam iz Trnovske proti Banovcem si ogledat jaslice. Družbe bom zelo vesel.
 • grega: Vsem skupaj srečen in blagoslovljen BOŽIČ!
 • grega: Ker ni gužve se sedaj prijavljamo zadnji dan oz. uro
 • pivec.joze: Decembra nebo najbrž nič!LP in USPEŠNO 2016 VSEM-JOŽE P.

Klepetate lahko samo, če ste registrirani in prijavljeni.

Partnerji


Banem

eurobike-2016

 

9. tradicionalni kolesarski maraton, BIKE FEST CELJE PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 0
SkromnoOdlično 
Prispeval Blaž Berlič   
Sreda, 23 Maj 2018 09:12

V nedeljo, 20. 5. 2018 je v Celju potekal že 9. tradicionalni kolesarski maraton, BIKE FEST, katerega so se v društvenih barvah udeležili tudi člani KD SELCE, in sicer Andrej Kramberger, Davorin Frim ter Marko Polak. Žal je nekoliko zagodlo vreme, saj je dobro uro pred uradnim startom, kljub lepši napovedi, pričelo močneje deževati. Naše člane to ni prestrašilo in okoli 10:00 so startali na najdaljši 108 kilometrov dolgi trasi. Čeprav je bila cesta prvih 30 kilometrov zelo mokra in spolzka, to ni oviralo najboljše pripravljene kolesarje, ki so vse skozi narekovali zelo hiter tempo. Na čelu se je tako oblikovala večja skupina (okoli 20 kolesarjev), ki so v takšnem številu skupaj premagovali večji del trase. Pri 90. kilometru se je tempo pričel še dodatno stopnjevati, med njimi sta bila krivca za to tudi člana Davorin Frim in Marko Polak, ki sta poskusila s pobegom, a sta bila kmalu ponovno ujeta.

 

 

 

Na zadnjih 15 kilometrih se je napravila selekcija in večje število kolesarjev je odpadlo na krajšem vzponu na Veliko Pirešico. Med vodilno skupino okoli osmih kolesarjev sta tako s povprečno hitrostjo 42 km/h prispela v cilj tudi Davorin in Marko ter tako nabrala nekaj dodatnih izkušenj za nove podvige, ki zagotovo sledijo.

 

 

Logo_Kolesarsko_drutvo_Selce

Glavni sponzor

Ostali sponzorji

 

Wienerberger

ENERSON

 

YTONG

 

GERARD

 

Schiedel

 

ACO

 

Andrej_Murko

Agroremont

weber

 

 

FRIZERSKI STUDIO CENTER

JELKA ŠPANDL S.P.

 

 


 

Donatorji

velux_logo


Triglav