Osnovni meni

Vreme

 

 

Radarska slika

 

 

Zadnje fotografije

Prihajoči dogodki

V koledarju ni nobenega prihajajočega dogodka.

Klepet

Zadnje sporočilo: pred 1 Leto, 1 Mesec
 • pivec.joze: Kdaj se vidimo?
 • sabina: Hvala! Se vidimo!
 • _grega_: Zdravo! Načeloma začnemo prvi teden v novembru - poizkusno bomo pa vrjetno v sredo zagnali.
 • sabina: Zdravo! Zanima me kdaj se bo začela zimska rekreacija?
 • grega: 2. dan: Topdom Tour-a smo obiskali 9. sponzorjev in prevozili 90km
 • _grega_: 1. dan Topdom Tour-a smo prevozili 190 km in varno prispeli na cilj prve etape.
 • pivec.joze: Lenart,kontra smer???
 • pivec.joze: Prvič zunaj s kolesom,cca50 km..LP
 • pivec.joze: 14.3.2016=
 • grega: V zavihku Greš z menoj je objava Darjana za maraton, ki je naslednji vikend v Portorožu.
 • pivec.joze: Petek...
 • grega: Jutri v soboto 26.12. ob 11. startam iz Trnovske proti Banovcem si ogledat jaslice. Družbe bom zelo vesel.
 • grega: Vsem skupaj srečen in blagoslovljen BOŽIČ!
 • grega: Ker ni gužve se sedaj prijavljamo zadnji dan oz. uro
 • pivec.joze: Decembra nebo najbrž nič!LP in USPEŠNO 2016 VSEM-JOŽE P.

Klepetate lahko samo, če ste registrirani in prijavljeni.

Partnerji


Banem

eurobike-2016

 

Kolesarski praznik Maraton Franja 2018 - kronometer PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 0
SkromnoOdlično 
Prispeval Blaž Berlič   
Nedelja, 10 Junij 2018 20:24
Začel se je največji kolesarski festival v Sloveniji, Maraton Franja ki je letos organiziran že 37. in se je tudi letos začel z vožnjo na čas, na katerem se je letos pomerilo 450 tekmovalcev. Pomerili so se za naslov Državnega prvaka ter mednarodni UCI, kvalifikacijsko dirko za amatersko svetovno prvenstvo.

Na razdalji Ljubljana – Domžale – Ljubljana so rekreativne kategorije prevozile 22 kilometrov. Spektakel pa so popestrile nevihte, katere so še dodatno začinile dirko. Spolzek asvalt ter mokro cestišče je bilo neugodno za kar nekaj tekmovalcev.

 

Naša lokomotiva Vid Murko se je povsem  neobremenjeno  lotil dirke, kar  je kazalo na dober rezultat. Vid je progo Ljubljane- Domžale- Ljubljane 22 km. prevozil s časom 0:30:10.0 in s povprečno hitrostjo 41,7 km/h.  Osvojil je  4.mesto v kategoriji Amater, za zmagovalcem je zaostal 1:50 minut, v kategoriji UCI MEN 19-34 pa je Vid osvojil  25. mesto.

 

 

Vid Murko je povedal o dirki:

 

»S prvo udeležbo na kronometru Franja sem lahko zadovoljen. Zaradi obilnega dežja je bila cesta precej mokra in spolzka. Na cesti je bilo tudi veliko luž, katerim se je bilo potrebno izmikati, zato je bil prvotni cilj kronometer prepeljati brez padca. Ugotovil sem, da bo potrebno še precej treninga, da bom prišel v stik z najboljšimi, hkrati pa se že veselim naslednjega kronometra, ki bo naslednjo nedeljo v Beltincih.«

 

 

Logo_Kolesarsko_drutvo_Selce

Glavni sponzor

Ostali sponzorji

 

Wienerberger

ENERSON

 

YTONG

 

GERARD

 

Schiedel

 

ACO

 

Andrej_Murko

Agroremont

weber

 

 

FRIZERSKI STUDIO CENTER

JELKA ŠPANDL S.P.

 

 


 

Donatorji

velux_logo


Triglav